למיר יזמות נדל"ן:

בעשרות שנות פעילותינו צברנו בלמיר יזמות נדל"ן מוניטין אשר לא יסולא בפז. חברתנו ידועה באמינותה, ביושרה, במקצועיותה, במתן יחס אישי ללקוחותיה ובאיכות הנכסים שהיא מוסרת לבעליהם החדשים. החברה מתפארת ביזמות ענפה ובבניית מאות רבות של דירות באזורים אטרקטיביים ברמת גימור גבוהה ביותר, כל זאת תוך שמירה על האינטרסים של הלקוחות ובמחיר המשתלם ביותר.

למיר יזמות נדל"ן הינה חברה מובילה מהוותיקות והמנוסות בישראל בתחומי היזמות, ההשקעות בנכסים ובניית מגורי היוקרה בבניני בוטיק.
אנו חברה ותיקה אך חדשנית ומעודכנת כך שפעילותינו מכתיבה סטנדרטים והלכי רוח לשאר החברות בשוק.

כחלק מאסטרטגית הגשמת חלומות הנדל"ן לכלל האוכלוסייה על מגוון שכוותיה, חברתנו יוזמת פרויקטים רבים השונים בתכליתם האחד מן השני. חברתנו מציעה דירות יוקרה בבנייני בוטיק אינטימיים ויוקרתיים בעלי מפרט טכני יוקרתי ייחודי, וכן דירות להשקעה במחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד.

אנו מתפארים באיתנות הפיננסית של החברה וברמת הגימור הגבוהה של הפרויקטים.

אנו בחברת למיר, מבינים כי רכישת דירה הינה אחת מההחלטות המשמעותיות בחיים ולכן מתייחסים בכובד ראש לכל רצון ומשאלה של לקוחותינו ולכן נציגי החברה מלווים את הלקוחות לאורך כל תהליך הרכישה תוך שמירה על קשר אישי הדוק לאורך כל הדרך עד למתן מסירת המפתחות. השילוב של כל אלה גורם לכך שמרבית לקוחות החברה הם לקוחות חוזרים או כאלה שחבריהם המליצו להם לרכוש את דירתם דווקא מאיתנו.

חברתנו מתפארת בהון האנושי שלה. המקצועיות והאיכות של צוות העובדים המיומן הופכת את הפרויקטים, מסובכים ככל שיהיו, להצלחה מסחררת.

בעלי המקצוע החיצוניים שעמם עובדת החברה הם שם דבר כל אחד בתחומו. האדריכלים, המהנדסים, המוסדות הפיננסיים ומשרד עורכי הדין הטובים ביותר עומדים לשרות לקוחותינו.