לקוחות מרוצים הינם גולת הכותרת שלנו ולכן אנו עושים הכול בכדי למלא את שביעות רצונם!


אנו מבינים כי רכישת דירה הינה אחת ההחלטות המשמעותיות בחיים וכזו שקובעת את המשך איכות חייהם ולכן עושים הכול בכדי לספק ללקוחותינו את הנכסים באיכות הגבוהה ביותר במחיר המשתלם ביותר בשוק.

אנו בלמיר מאמינים כי היותנו בני אדם קודמת להיותנו אנשי עסקים ולכן מקפידים על טיפוח קשר אישי עם כל לקוח תוך שמירה על כבוד, יושר והקשבה. אנו מודעים לכך שהאמון בנו מהווה אבן פינה בכל עסקה. אנו מתחייבים להצלחה תוך שירות ללא פשרות עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח.  הערכים מנחים אותנו.

אנו בלמיר מקפידים על איכות גבוהה ביותר של נכסים ולא מתפשרים על שום פרט, ולו הקטן ביותר, זאת בעזרת יועצים, אדריכלים וחברות ביצוע הטובים ביותר.


חברתנו היא מבין הוותיקות בשוק ואנו מתגאים בניסיוננו הרב שאין לו מתחרים, אך בד בבד אנו מקפידים על חדשנות, יצירתיות ופיתוח רעיוני מתמיד. לחברת למיר מוניטין גבוה המבוסס על דעת קהל לקוחות מרוצים אשר רכשו מאיתנו נכסים. מרבית הרוכשים הם כאלה שרכשו מאיתנו נכסים בעבר, או כאלה שקיבלו המלצות אודותינו.

אנו  מחויבים לקהל לקוחותינו מכל הבחינות ונושאים באחריות הכוללת לתהליך הרכישה ולנכס המוגמר. אנו מודעים להשלכות הכלכליות, החברתיות והסביבתיות של פועלנו ולכן פועלים באסטרטגיה ייחודית. מתוך ראיה זו, חותרים למצוינות ומשלבים הקפדה חסרת פשרות על ההתנהלות המקצועית של נציגי החברה ובאי- כוחה.